آموزش شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس

آموزش: شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس بیمارستان انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

رکورد دیگری که با دیدار ایران- مراکش شکسته شد

جدال با مراکش نه تنها یک برد شیرین و سه امتیاز ارزشمند جهت کشور عزیزمان ایران به ارمغان داشت بلکه بسیاری از رکوردهای ملی را نیز عوض کردن داد. رکو..

ادامه مطلب

احتمال محرومیت عالی ترین بازیکن السد برابر استقلال

به زودی حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا راجع به عالی ترین مهاجم و گلزن السد اعلام می‌شود و شاید او دیدار برابر استقلال را از دست دهد. احتمال محروم..

ادامه مطلب

پیروزی پرگل آرسنال برابر وستهام

به گزارش مهر، تیم فوتبال آرسنال روز یکشنبه در ادامه هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات پذیرای وستهام بود و برابر این تیم به پیروز..

ادامه مطلب

باواریایی‌ها آماده رویارویی با رئال مادرید ، برد ساده بایرن مونیخ در زمین هانوفر

به گزارش ایلنا، در ادامه بازیهای هفته سی و یکم بوندس لیگای آلمان، امروز پنج دیدار همزمان از ساعت ۱۸برگزار شد و در مهمترین دیدار، بایرن که پیش از ای..

ادامه مطلب

استقلال با شکست الریان قطر افزایش کرد

تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا برابر الریان قطر به پیروزی رسید تا همانند پرسپولیس در روز سیزدهم فروردین صعودش به دور بعدی این مسا..

ادامه مطلب

برانکو پرچم استقلال را بالابرد!

برانکو | محمدرضا | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات برانکو پرچم استقلال را بالابرد! عبارات مهم : برانکو بازنده دربی86 عنو..

ادامه مطلب

خدا نگذرد از کسانی که پدیده را به این روز انداختند / مهاجری

سرمربی تیم فوتبال پدیده می‌گوید: خدا نگذرد از کسانی که تیم ما را به این روز انداختند. تیم ما داشت سهمیه می‌گرفت. مهاجری: خدا نگذرد از کسانی که..

ادامه مطلب

دلواپس حمله ملخ ها نباشید! / مدیر اجرایی جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش ایسنا به نقل از تاس، در حالی که وزیر کشاورزی روسیه بیان کرد ممکن است حمله ملخ ها در جام جهانی باعث آسیب رساندن به چمن ورزشگاه های روسیه در خلال ج..

ادامه مطلب

مدال نقره محجوب در جودوی گرندپری تونس

نماینده وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودوی کشور عزیزمان ایران به مدال نقره مسابقه های گرندپری تونس رسید تا تنها مدال آور تیم ۶ نفره کشور عزیزمان ایران در این مس..

ادامه مطلب

پرسپولیس با رفتن طارمی به مسئله نمی‌خورد / مایلی‌کهن

محمد مایلی‌کهن سرمربی سابق تیم‌ملی و کلوب پرسپولیس از اتفاقی که جهت کشتی سانچی افتاد ناراحت هست. با وی که این روزها دل و دماغ حرف زدن ندارد، درخصوص حضور صال..

ادامه مطلب