آموزش شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس

آموزش: شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس بیمارستان انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری معرفی بازیگران سریال «بینوایان» رمان مشهور ویکتورهوگو

«دیوید اویلوو»، «لی‌لی کالینز» و «دومینیک وست» به عنوان بازیگران مینی‌سریال اقتباسی «بینوایان» گزینش شدند.‌

معرفی بازیگران سریال «بینوایان» رمان مشهور ویکتورهوگو

معرفی بازیگران سریال «بینوایان» رمان مشهور ویکتورهوگو

عبارات مهم : جایزه

«دیوید اویلوو»، «لی لی کالینز» و «دومینیک وست» به عنوان بازیگران مینی سریال اقتباسی «بینوایان» گزینش شدند.

به گزارش ایسنا، «بی.بی.سی» نوشت: «بینوایان» ـ رمان مشهور «ویکتور هوگو» ـ بارها مورد اقتباس سینمایی، تلویزیونی و نمایشی قرار گرفته و این بار شبکه «بی.بی.سی» قرار است مینی سریالی را با حضور ستاره های مطرحی چون «دومینیک وست» و «لی لی کالینز» به روی آنتن ببرد.

در این سریال شش قسمتی «وست» نقش مهم «ژان وال ژان» و «لی لی کالینز» نقش «فانتین» را بازی می کند.نقش «ژاور» به «دیوید اویلوو» سپرده شده است و «ارین کلیمن» به جای شخصیت «اپونین» ظاهر می شود. نام «اولیویا کُلمن» بازیگر برنده «بفتا» هم در فهرست بازیگران این سریال آمده است.

«اندرو دیویس» که پیش از این نویسندگی سریال های اقتباسی موفقی چون «جنگ و صلح» (با بازی «جیمز نورتون»)، «دوریت کوچولو» (سریال برنده هفت جایزه «امی») و «غرور و تعصب» (با بازی «کالین فرث» و «جنیفر ال») را بر عهده داشته، فیلمنامه این پروژه تلویزیونی را براساس رمان ماندگار «هوگو» به نگارش درآورده است.

فیلمبرداری این پروژه از ماه فوریه در بلژیک و فرانسه شروع می شود. «هاروی واینستاین» تهیه کننده فاسد سینما از عوامل این مینی سریال بود که بعد از انتشار اخبار رسوایی اخلاقی او شکایت ده ها زن از او، به وسیله «بی.بی.سی» از این پروژه کنار گذاشته شد.

رمان «بینوایان» که در سال ۱۸۶۲ منتشر شده، تاکنون دستمایه ساخت فیلم ها، سریال ها و همچنین نمایش های موزیکال فراوانی شده است هست؛ ولی براساس اعلام «اندرو دیویس» نسخه های نمایشی موزیکال این رمان فقط ارائه دهنده بخشی از داستان مهم است.

«اندرو دیویس» که نویسنده سریال معروف «خانه پوشالی» هم بوده، گفت از این که این وقت را یافته که عدالت واقعی را راجع به رمان نوشته «ویکتور هوگو» اجرا کند، بسیار هیجان زده است.

«هروی وینستون» که توزیع این سریال تلویزیونی را در آمریکا و چین برعهده دارد نیز گفته است: این سریال کاملا با اقتباس های نمایشی موزیکال از این رمان تفاوت دارد و این درام قدرتمند و جدی، با مباحث حال حاضر در دنیا نیز مرتبط خواهد بود.

شبکه «بی بی سی» در سال ۱۹۶۷ نیز یک سریال اقتباسی از رمان «بینوایان» را روی آنتن برد که در آن «فرانک فینلای» در نقش «ژان وال ژان» بازی می کرد.

آخرین اقتباس سینمایی «بینوایان»، فیلمی موزیکال به همین نام بود که به وسیله «تام هوپر» کارگردانی شد و در سال ۲۰۱۳ سه جایزه اسکار را به دست آورد. یکی از آن ها، جایزه عالی ترین بازیگر نقش مکمل زن بود که نصیب «آن هاتوی» بازیگر نقش «فانتین» شد.

معرفی بازیگران سریال «بینوایان» رمان مشهور ویکتورهوگو

واژه های کلیدی: جایزه | سریال | پروژه | سریالی | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz