آموزش شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس

آموزش: شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس بیمارستان انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اروپا به حرف بسنده نکند/ نشانه ما و روسیه مقابله با افراط‌گرایی است ، ظریف

وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اروپا باید در برقراری صلح و امنیت در منطقه و دنیا و به علاوه ارتقاء گفت‌وگو و همکاری فعال‌تر باشد و به حرف بسنده نکند.

اروپا به حرف بسنده نکند/ نشانه ما و روسیه مقابله با افراط‌گرایی است ، ظریف

ظریف: اروپا به حرف بسنده نکند/ نشانه ما و روسیه مقابله با افراط گرایی است

عبارات مهم : اروپا

وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اروپا باید در برقراری صلح و امنیت در منطقه و دنیا و به علاوه ارتقاء گفت وگو و همکاری فعال تر باشد و به حرف بسنده نکند.

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در گفت وگو با شبکه یورو نیوز راجع به نقش اروپا در حفظ برجام گفت: آنچه ما نیاز داریم اروپا انجام دهد، هم تعهد سیاسی است که انجام داده و اکنون نیازمند کارها عملی و نه فقط حرف و نوشته هستیم؛ در بخش بانکداری، در بخش سرمایه گذاری، در بخش انرژی و در بخش حمل و نقل.

ظریف افزود: من به طور کلی بر این باورم که اروپا در حال کوچک شمردن نفوذ و قدرت خود هست. ما معتقدیم که اروپا باید در برقراری صلح و امنیت در منطقه و صلح و امنیت بین الملل و به علاوه ارتقاء هرچه زیاد گفت وگو و همکاری فعالتر باشد.

اروپا به حرف بسنده نکند/ نشانه ما و روسیه مقابله با افراط‌گرایی است ، ظریف

وی همچنین گفت که کشور عزیزمان ایران روابط خوبی با سوریه و روسیه دارد ولی آمریکا را جهت حمایت از داعش مقصر می داند.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: ما روابط و همکاری خوبی با روسیه و دولت سوریه داریم و می خواهیم به آن ادامه دهیم. نشانه ما در اینجا بسیار روشن هست، این نشانه ما و نشانه فدراسیون روسیه است که با افراط گرایی و تروریسم مقابله کنیم.

وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اروپا باید در برقراری صلح و امنیت در منطقه و دنیا و به علاوه ارتقاء گفت‌وگو و همکاری فعال‌تر باشد و به حرف بسنده نکند.

وی ادامه داد: اکنون اگر رییس جمهور ترامپ خواهان کسب اعتبار جهت خود است باید به علت حمایت آمریکا و متحدانش از داعش که تمام مدت انجام می دهند امتیاز کسب کند. این حقیقت که تسلیحات و مهمات آمریکا در دستان داعش و دیگر شرکت های افراط گرا دیده می شود به ثبت رسیده هست، به وسیله منابع غربی هم ثبت شده است هست. بنابراین من فکر می کنم که باید به حقایق بنگریم، آنهایی که با تروریسم و افراط گرایی مبارزه کردند سوری ها و کسانی هستند که با مردم سوریه همکاری می کنند.

واژه های کلیدی: اروپا | امنیت | روسیه | سوریه | همکاری | آمریکا | افراط گرایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz