آموزش شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس

آموزش: شلوار انتخابات بیمارستان ریاست مجلس بیمارستان انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار اجتماعی ۵ میلیون نفر در اصفهان از مرداد ماه آب آشامیدنی ندارند / حاجی دلیگانی

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: پنج میلیون نفر از مرداد ماه آب خوردن در اصفهان ندارند، ۴۲۰ میلیون مترمکعب آب شرب نیاز است ولی در حال حاضر تنها ۱۰۰ میلیون آب

۵ میلیون نفر در اصفهان از مرداد ماه آب آشامیدنی ندارند / حاجی دلیگانی

حاجی دلیگانی: ۵ میلیون نفر در اصفهان از مرداد ماه آب آشامیدنی ندارند

عبارات مهم : تاریخ

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: پنج میلیون نفر از مرداد ماه آب خوردن در اصفهان ندارند، ۴۲۰ میلیون مترمکعب آب شرب نیاز است ولی در حال حاضر تنها ۱۰۰ میلیون آب پشت سدها موجود است.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری شفاهی در آخر جلسه علنی امروز، بیان کرد: در تاریخ ۲۲ بهمن سال گذشته بنده توصیه ای را در مورد آب آشامیدنی اصفهان مطرح کردم و اداره مجلس که با شما بود، گفتید تا وزیر کشور جلسه ستاد بحران کشور را جهت این عنوان تشکیل دهد. همچنین در تاریخ ۲۹ بهمن سال گذشته پیشنهاد شد تا کمیسیون امنیت ملی و انرژی سفری را به استان جهت پیگیری به اوضاع بحرانی ایجاد شده است داشته باشد ولی علیرغم این تذکرات در این خصوص اقدامی انجام نشده است و فقط رییس مجلس جلسه ای را با تشکیل دادند.

۵ میلیون نفر در اصفهان از مرداد ماه آب آشامیدنی ندارند / حاجی دلیگانی

وی در ادامه گفت: پنج میلیون نفر از مرداد ماه به بعد آب خوردن در اصفهان ندارند یعنی ۴۲۰ میلیون متر مکعب آب شرب که نیاز است در حال حاضر تنها ۱۰۰ میلیون پشت سدها وجود دارد و اگر ۲۰۰ میلیون هم نذورات آسمانی باشد ۱۲۰ میلیون کم خواهد آمد و از این بابت جای نگرانی وجود دارد و تنها راه برون رفت از این مسئله این است که حدود ۲۵۰ میلیون آبی که جهت غیرشرب در طول زاینده رود برداشت می شود متوقف شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: امروز پنج میلیون نفر تشنه هستند. امروز از شهرهای متفاوت تماس گرفتند و گفتند که آب چاه ها که کیفیت مناسبی را ندارند بر روی شبکه قرار دارند البته استاندار محترم کارها خوبی انجام داده است ولی با پنج میلیون نفر تشنه چه کاری می توان انجام داد. اوضاع اضطراری هست، خواهشا دستور دهید که آقای رییس جمهور جلسه ای را به فوریت تشکیل دهند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: پنج میلیون نفر از مرداد ماه آب خوردن در اصفهان ندارند، ۴۲۰ میلیون مترمکعب آب شرب نیاز است ولی در حال حاضر تنها ۱۰۰ میلیون آب

واژه های کلیدی: تاریخ | میلیون | اصفهان | آب آشامیدنی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz